باغ تالار مختلط در اطراف شهر تهران امروزه تعداد زیادی را تشکیل می دهند . این باغ تالارها معمولا بدون مجوز فعالیت می کنند و اقدام به برگزاری مراسم عروسی بصورت مختلط می نمایند. متاسفانه برخی از باغ تالارهای مختلط باغ های شخصی خود را تبدیل به یک باغ عروسی کرده و اقدام به گرفتن مجالس عروسی با هزینه های بعضا بسیار زیاد و برخی نیز با هزینه های کم می نمایند که هیچ نظارتی روی کار آنها نیست .

مراسم عروسی مختلط در باغ تالارها که عموما جواز کار و کسب ندارند در اطراف تهران رواج یافته و بسیاری از این مجموعه ها عروسی مختلط در باغ تالار خود برگزار می نمایند.

عروسی مختلط باغ تالار

باغ عروسی مختلط (عکس تزیینی)

آنچه در ادامه در خصوص نقل قول یکی از شرکت کنندگان در یکی از باغ تالارهای عروسی مختلط است که به نقل از سایت تبیان باز نشر می شود :

در یک مراسم عروسی در یک 

باغ تالار که حاضر شدم با جشنی متفاوت روبرو شدم. چیزی که با آنچه تا به حال فکرش را می کردم متفاوت بود. مجلس عروسی که کم از عروسی اروپایی نداشت. با مشاهده گروهی از دختران در این جشن عروسی یک لحظه احساس کردم که آدرس را به اشتباه آمده ام ولی کاملا درست بود…. .

یادش بخیر تا چند سال قبل وقتی در خیابان های شهر عبور میکردیم و صدای دست و صوت و جیغ به گوشمان میخورد به یکدیگر نگاه میکردیم و می گفتیم اینجا حتما عروسی است!، انشاءالله که خوشبخت شوند.

ساعت مراسم عروسی از قبل گفته شده بود و مشخص بود و آهنگ ها و بزن و بکوبشان هم به حد معمول و همزمان با ساعت عرفی تالار عروسی تا ساعت 10 شب بود. خلاصه همه شاد و خوش بودند و چراغ های باغ تالار را راس ساعت 11 شب خاموش میکردند.

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها